خدمات

مذاکره ای

قبول داوری جهت حل و فصل اختلافات فیمابین شرکتهای تجاری و اشخاص حقیقی و حقوقی .
برگزاری نشست های تخصصی با طرف قرارداد شرکتهای تجاری.

مالی و بازرگانی

با اقدامی نوین جهت عرضه خدمات در زمینه امور مالی و بازرگانی ،
نه تنها ازمتخصصین مجرّب حقوقی در این حوزه یاری گرفته است بلکه با عنایت به راهاکارهای مدیریتی و بازرگانی ، اقدام به ارائه مشاوره و اقدامات قضائی و داوری می نماید.

املاک و اراضی

انجام کلیه دعاوی مرتبط با املاک و استفاده از تجارت و دانش وکلا و حقوقدانان متخصص در حوزه اراضی و املاک، ضوابط، مقررات و راهکارهای عملیاتی تشکیل یافته است که سعی در ارائه انواع خدمات حقوقی و ثبتی منجمله تهیه، تدوین و تنظیم قراردادهای مورد نیاز در حوزه خرید، فروش، و ... داشته و همچنین پیگیری و طرح دعاوی مرتبط با امور ثبتی، ملکی، و...و اقدامات مربوط به تفکیک و افراز میباشد.

بین الملل

تجار و مسافران ایرانی ، بعضا در سایر کشورها دچار مشکلات و رویه های حقوقی خواهند شد که در بسیاری از موارد به دلیل عدم آشنایی آنها با امور قضایی و قوانین کشور مزبور حقوق آنان در معرض تضییع قرار می گیرد این موسسه معتبر در بسیاری از نقاط جهان به این افراد کمک خواهد نمود تا از طریق وکلای مقیم در آن کشور نسبت به پیگیری امور و حقوق خود اقدام نمایند .

خانواده

.امروزه دعاوی خانوادگی بخش عمده‌ پرونده‌های مطروحه در دادگستری را شامل می‌شود انواع آن:
طلاق توافقی
طلاق از طرف زوج یا زوجه
مطالبه مهریه
مطالبه نفقه
ملاقات فرزند مشترک تمکین
اصل نکاه و اصل طلاق
اثبات نسبیت حکم رشد .

کیفری

از آنجاییکه حقوق کیفری که دعاوی مرتبط با آن مستقیماً با جان، مال، حیثیت و آبروی افراد سروکار دارد، چه زیان دیده و چه متهم جرم واقع شده، برای تامین منافع و جلوگیری از تضییع حقوق اساسی مارالذکر همواره به مشاوره و راهنمایی حقوقدانان متبحر نیازمند می باشد. در همین راستا حقوق کیفری به منظور پذیرش و انجام کلیه پرونده های کیفری به شکل تخصصی تمامی خدمات ضروری مراجعین محترم را در پرونده های کیفری منجمله قتل ،کلاهبرداری و ... از نخستین مراحل تهیه و تنظیم شکوائیه تا حصول نتیجه قطعی در مراجع ذیصلاح را عهده دار می باشد.

مالیاتی و بیمه

نظر به تخصصی بودن و پیچیدگی دعاوی مالیاتی و امور مربوط به بیمه با به کارگرفتن افراد مجرب و کارآزموده این حوزه چه در زمینه ارائه مشاوره‌های مالیاتی و بیمه و چه طرح و دفاع از دعاوی مربوطه در راستای حل اختلافات و مشکلات مراجعین در حوزه‌های ذیل اقدام می‌نماید:
کمیسیون های مالیاتی دیوان عدالت اداری
تصادفات رانندگی
مطالبه خسارات از بیمه و صندوق تأمین خسارت‌های بدنی

شرکتهای تجاری

بمنظور ایجاد بسنر حقوقی مناسب جهت فعالیت شرکت ها و موسسات و رفع مشکلات حقوقی آنان، موسسه اعتماد و اندیشه خدمات حقوقی متنوعی را در اختیار شرکت ها، بنگاه ها و کارآفرینان قرار می دهد که برخی از این خدمات عبارتند از:
تنظیم قراردادها
ثبت شرکت ها ثبت تغییرات

مالکیت صنعتی و معدنی

دپارتمان امور مربوط به مالکیت صنعتی و معنوی نظر به اهمیت موارد مذکور در دنیای امروزی و حفظ حقوق مؤلفین و مصنفین، هنرمندان، مخترعین و حق کپی رایت به جهت عدم سوء استفاده افراد از آثار و متفرعات ملکیت صنعتی و معنوی و همچنین امور اداری ازجمله ثبت علائم و اختراعات راستای حفظ حقوق امور مذکور در موارد مقتضی به شرح ذیل اقدام می‌نماید:
ثبت علائم تجاری
ثبت اختراعات
طرح دعاوی کیفری
طرح دعاوی حقوقی
تنظیم قرارداد در خصوص حقوق مالکیت صنعتی و معنوی